Potřebujete odhlásit oběd nebo se chcete podívat, co nás čeká tento týden k obědu? Klikněte na obrázek :-).

ejidelnicek

STRAVNÉ

MŠ do 6 let
Přesnídávka     10,- Kč + nápoj 3,- Kč        13,- Kč
Oběd               24,- Kč + nápoj 1,- Kč        25,- Kč
Svačinka            8,- Kč + nápoj 1,- Kč         9,- Kč

Mš s odkladem školní docházky
Oběd               27,- Kč + nápoj 1,- Kč        28,- Kč

ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY V SYSTÉMU DO 14.00 HOD.

NA PONDĚLÍ JE NUTNÉ ODHLÁSIT STRAVU V PÁTEK.

Pokud dítě onemocní a nestihnete stravu včas odhlásit, lze si oběd za 1. den nemoci vyzvednout do čistého jídlonosiče, a to v době k tomu určeném, tj. 11.30 - 11.45hod ve svojí MŠ. Školní jídelna zodpovídá za zdravotní nezávadnost vydávaného pokrmu do okamžiku výdeje. Za skladované a ohřívané jídlo nepřebírá školní jídelna zodpovědnost. Nevyzvednutý oběd propadá. Následující dny nemoci musí být strávník odhlášen, neboť poskytováním stravování v době nepřítomnosti ve školce dochází k neoprávněnému čerpání finančních prostředků ze státního rozpočtu.

poznámka: Je zakázán odběr do skleněných nádob.

V době výdeje stolujícím strávníkům nelze vydat oběd do jídlonosiče z hygienických a organizačních důvodů.