Jarní úklid obce

25.04.2017 11:46
Jarní úklid obce

Zveme vás na sobotní brigádu v Líšnici, kterou pořádá obec Líšnice a naše škola a školka. Moc prosíme o účast především rodiče, ale i školkáčci mohou při drobném úklidu výrazně pomoci. Brigáda se koná tuto sobotu a sraz je v 9.00 u hasičárny na návsi.

K práci jsou připraveny pytle i pracovní rukavice (i dětské), dále bude k dispozici pití. Po skončení brigády ve 12.00 začne na návsi grilování pstruhů. Každý si může z rybníka vylovit svého pstruha, kterého následně ugrilujeme na návsi. K dispozici bude i čerstvý chléb a teplý čaj a pro dospělé svařené víno. Pro všechny brigádníky je jídlo a pití zdarma!
Na grilování však mohou přijít i ostatní, kteří za pstruha zaplatí 50,-. Pstruzi budou i nalovení, pokud by si někdo chtěl pochutnat, ale nechtěl lovit :-)

Moc prosíme, MÁTE-LI DOMA PRUT, vezměte ho, prosím, s sebou! Děkujeme a těšíme se na vás.