HRAVÉ LYŽOVÁNÍ

11.09.2015 15:20

O kurzu:
- 5 denní výjezdový lyžarský kurz (Po-Pá) v dopolední variante, 2 hod. lyžování denne.
- Náplní kurzu je skupinová výuka lyžování(popr. snowboardingu) pro zacátecníky i pokrocilé. Kurz je ukoncen závody.
- Casové rozpetí dopoledního kurzu vcetne dopravy: 7.15 - 12.45.
- Odjezd i príjezd je zajišten smluvním dopravcem organizátora prímo k budove školy.
- Deti jsou po celou dobu v doprovodu pedagogu.
Program a výbava:
- Kurz je realizován v detském lyžarském parku, po zvládnutí zastavení a oblouku (v pluhu) pokracuje výuka na verejné sjezdovce.
- Výuka probíhá ve skupinkách rozdelených dle veku a výkonnosti, prumerne 6 detí na instruktora.
- Kompletní lyžarské vybavení muže být zapujceno prímo v míste konání kurzu za speciální cenu 130,-Kc/den
- Bezpecností vesty a prilby jsou zapujcovány zdarma.
- Lyž.vybavení (vlastní i pujcené) zustává po celou dobu trvání kurzu ve Ski areálu a vrací se zpet poslední den.
- Pro prevlékání, odpocinek a svacinu je pripraven krytý vyhrívaný prostor.
Prihlášení:
Prihlašujte se pomocí on-line systému na www.hravelyzovani.cz a to od 9.9.2015 do 9.10.2015. Termín kurzu bude
oznámen do 20.10.2015 na základe konecného poctu zájemcu z jedné školy. Úhradu kurzovného je pak nutné provést
nejpozdeji do 27.11.2015 prevodem na úcet. V prihlašovacím systému je možné menit nekteré údaje dle aktuálnosti -
pokrocilost, velikost dítete apod. V prípade nemoci je možné díte okamžite odhlásit, popr. nahlásit náhradníka.
Vybavení malého lyžare:
Díte odjíždí od školy v teplém nepromokavém oblecení vcetne rukavic, cepice nebo kukly.
K busu prinesete: lyžarskou obuv, namazané a zkontrolované lyže (pokud nepujcujete v míste konání kurzu) svázané páskou.
Bez hulek! Prilbu - pokud díte vyžaduje vlastní. Lyžarské brýle - pouze v prípade, že je díte na brýle zvyklé. Podstatné je viditelné
podepsání všech vecí (jméno + škola).
Jídlo a pití:
V areálu bude po celou dobu k dispozici teplý caj. V polovine výuky je plánovaný cas na svacinu, kterou zajištujeme z MŠ.
Deti navštevující ZŠ si vozí vlastní svacinku.
Onemocnení dítete:
V prípade odhlášení z kurzu pred nebo v prubehu kurzu z duvodu nemoci (musí být doloženo potvrzením od lékare) máte
možnost uplatnit náhradu ve výši 80% ze zaplacené cástky na smluvní pojištovne organizátora akce. Formuláre vcetne
dalších nezbytných kroku naleznete na našich stránkách.
Cena 2.680,- Kc zahrnuje:
10 hod. výuky lyžování, dopravu, vstup do detského areálu, skipasy pro deti z MŠ, pojištení odpovednosti, úrazové pojištení a
pojištení zrušení/prerušení úcasti na kurzu, teplý nápoj po celou dobu výuky, možnost úschovy lyží a bot, organizace závodu,
vcetne drobných cen a diplomu pro všechny úcastníky kurzu. Cena nezahrnuje skipasy pro deti ze ZŠ na sedackovou lanovku.
Úhrada probíhá dodatecne dle evidence využití za speciální výhodnou cenu pro tento kurz.
Kompletní informace naleznete na www.hravelyzovani.cz
Predškolní sport s.r.o., Mgr.Pavla Novotná, tel. 608606170
Výjezdový lyžarský kurz