Uzavření školky ve čtvrtek 10.12.

09.12.2015 09:00

Vážení rodiče, velice se vám omlouváme, ale z důvodu výpadku dodávky vody musíme zítra 10.12. 2015 mateřskou školu uzavřít.
O plánované odstávce dodávky vody jsme se dozvěděli až dnes ráno, proto se vám omlouváme i za pozdní řešení celé situace.
Z hygienických důvodů nesmí být školské zařízení bez vody v provozu, převážně z důvodu udržování osobní hygieny u dětí a nemožnosti vydat oběd.
Na plavání ale pojedeme!!! Děti, které jezdí plavat, se sejdou v 9.00 na hřišti, kde si je převezmou paní učitelky. Návrat z plavání bude ve 13.00 tamtéž. Děti si však musíte v této době vyzvednout. Budouva celé školy bude uzavřena, ani před plaváním ani po plavání nebude možný vstup do školy.

Prosíme rodiče plavců, aby dětem dali tentokrát svačinu z domova. Obědy jsou hromadně odhlášené.
Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den,
Alena Fialová
ředitelka školy.